سرویس TinyProxy - TurboVPN | خرید VPN پرسرعت

سرویس TinyProxy

این سرویس همان سرویس Https Proxy میباشد با این تفاوت که در دستگاه هایی که قابلیت دریافت یوزرنیم و پسورد برای پروکسی نیست و فقط پروکسی سرور قبول میکنند میتوانید از این سرویس استفاده کنید!
برای مثال در کنسول های بازیXBox , PS4 در مرحله ی آخر تنظیم نتورک در صورتی که بخواهید از پروکسی استفاده بکنید جایی برای وارد کردن یوزرنیم و پسورد قرار داده نشده است! و فقط سرور را باید وارد کنید!

روش اکانتینگ و authentication این سرویس به این صورت هست که شما با
وارد شدن به پنل زیر:

Proxy Panel: http://update.mytinypanel.com/client/login

⚡️ یوزرنیم و پسورد اکانت خود را وارد میکنید و وارد پنل میشوید! بعد از ورود اتومات IP شما مجوز استفاده از پروکسی سرورهایی که در صفحه ی داشبورد هست را میگیرد! و تا زمانی که ip شما همان ip مجوز گرفته باشد ( روی هر تعداد دستگاه) میتوانید از پروکسی سرورهای لیست شده
استفاده کنید!
نکته: طبیعی هست در صورتی که ip شما دینامیک باشد ( هر چند وقت یا با ریستارت مودم تغییر کند) با گرفتن IP جدید امکان استفاده از پروکسی قطع میشود و باید با IP جدید در پنل لاگین کرده تا دوباره مجوز جدید اضافه شود!
در صورتی که IP استاتیک (ثابت) داشته باشید مشکلی نخواهید داشت!
⚡️ حداکثر تعداد آی پی هایی که مجوز صادر میشود برای هر یوزر ۱۰ عدد میباشد و در صورتی که به این محدودیت برسد باید آی پی های قدیمی را از پنل حذف کنید تا جا برای آی پی جدید باز شود!

سرورهای پروکسی در پنل لیست میشود.

Port: 8081,443,8080

نکات تکمیلی:
🎯 این سرویس آزمایشی برای استفاده های سبک ، عادی و غیر امنیتی در دستگاه های خاص مثل کنسول های بازی هست و شامل قوانین استفاده منصفانه از سرورها میشود.
🎯 آی پی هایی که در پنل شما برای مجوز اکانتینگ اضافه میشود فقط به همان منظور بوده و برای هیچ مواردی بررسی یا استفاده نمیشود و اطمینان از حریم خصوصی را به کاربران گرامی میدهیم.

در صورتی که IP کاربر تغییر کند با ورود به پنل باید IP ایران خود را به صورت دستی وارد کند تا مجوز استفاده برقرار شود!

مفید بودن مقاله برای کاربران